Yalova Valilimiz Sayın Tuğba YILMAZ, İlçemizde bir dizi ziyaretlerde bulundu. Kaymakamız Uğur SEZER ve Armutlu Belediye Başkanı Mehmet BİRKAN ile beraberindekiler tarafından karşılandı. İl ve İlçe Kurum Müdürlerinin de hazır bulunduğu toplantıda muhtarlarımızın şikâyet, talep ve önerilerini dinleyerek sorunların çözümü noktasında gerekli talimatları verdi.
 
İlçemizdeki ziyaretlere devam eden Valimiz Sayın Tuğba YILMAZ, inşaatı tamamlanan Armutlu İmam Hatip Ortaokulunun yeni binasını ziyaret etmesinin ardından Dursun Dumangöz Ortaokulunun düzenlemiş olduğu kermes etkinliğine katılarak öğrenciler ve velilerle bir araya geldi.
 
Ardından Valimiz Sayın Tuğba YILMAZ, vatandaşlarımızın istek, öneri ve şikâyetlerini dinlemek, vatandaşlarımızın kendilerinin ilgili idare birimlerine müracaatlarını beklemeden vatandaşlarımızla doğrudan temas kurmak adına Mecidiyeköy ve Kapaklı Köylerini ziyaret etti. Vatandaşlarımızın yoğun ilgi ve sevgisiyle karşılanan Valimiz Sayın Tuğba YILMAZ,  vatandaşlarımızı dinleyerek, sorunların çözümü için gerekli adımların bir an önce atılacağını ifade etti.
 
Vatandaşlarımızla buluşmasının ardından Fıstıklı Köyü Dere Islahını yerinde inceleyen Valimiz Sayın Tuğba YILMAZ, İlçe Kaymakamımız Sayın Uğur SEZER’den çalışmalarla ilgili bilgi aldı.
 
 
 
 

TÜRKİYE CUMHURİYETİ ARMUTLU KAYMAKAMLIĞI
KARŞIYAKA MAHALLESİ ARMUTLU MEYDANI NO:22 ARMUTLU/YALOVA
Tel : 0 (226) 531 49 99 - 531 19 96
Belgegeçer :0 (226) 531 28 72

e-posta : armutlu@icisleri.gov.tr