Kaymakamımız Uğur SEZER, Tanşu Aksoy Ortaokulunda Şehit Piyade Yüzbaşı Murat ÜÇÖZ anısına Kaymakamlığımızca yaptırılan şehitlik köşesi açılışını yaptı. Minik Ellerden Mehmetçiğe Mektup projesi ile yürütülen çalışmalarda öğrencilerin mektuplarına verilen cevabın okulumuza ulaşmasından kısa bir süre sonra şehit olan Yüzbaşı Murat ÜÇÖZ ile öğrenciler arasında oluşan duygusal bağın ve tüm şehitlerimizin anısına Konferans Salonuna Şehidimizin ismi verilip, Şehidimiz adına da köşe oluşturularak açılışı yapıldı.
 
Açılışa Kaymakamımız Uğur SEZER, Armutlu Belediye Başkan Vekili M.Şerif AYDINER, İlçe Jandarma Komutanı Süleyman ESKİ, Siyasi Parti İlçe Başkanları, İl Genel Meclis Üyeleri, Kamu Kurum Amirleri ve öğrenci velileri katıldı.
 
Program Şehit Piyade Yüzbaşı Murat ÜÇÖZ’ün hayatı, Minik Ellerden Mehmetçiğe Mektup Projesi hakkında slayt gösterisi, öğrencilerin şiir ve gösterileri ile devam etti. Program sonunda Proje yürütücüsü Türkçe öğretmeni Volkan AYDIN’a yürütmüş olduğu projeler ile özverili çalışmalarından dolayı Kaymakamımız Uğur SEZER tarafından başarı belgesi verildi. Projede ve programda emeği geçen Öğrenci, Öğretmen ve İdarecilerimizi de tebrik eden Kaymakamımız; program sonunda toplu fotoğraf çektirdi.
 
 
 
 

TÜRKİYE CUMHURİYETİ ARMUTLU KAYMAKAMLIĞI
KARŞIYAKA MAHALLESİ ARMUTLU MEYDANI NO:22 ARMUTLU/YALOVA
Tel : 0 (226) 531 49 99 - 531 19 96
Belgegeçer :0 (226) 531 28 72

e-posta : armutlu@icisleri.gov.tr