Kaymakamımız Uğur SEZER başkanlığında tüm okul müdürleri ile birlikte değerlendirme toplantısı yapıldı. Toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürü, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü, Halk Eğitim Merkezi Müdürü ile İlçemiz Merkez ve Köy Okul Müdürleri katıldı.
 
Toplantıda tüm okul müdürleri; okullarında yıl içerisinde gerçekleştirmiş oldukları projeler, etkinlikler ile planlı faaliyetleri, yapacakları çalışmalar ve yürütecekleri diğer projeler hakkında bilgi verdi.
 
Toplantıda yaptığı kısa açıklamada Kaymakamımız Uğur SEZER, eğitimin her şeyin temeli olduğunu, Veli-Öğretmen-Öğrenci ilişkilerinde iletişim ve diyaloğun önemine  değinerek, üçlü saç ayağının iyi koordine edilmesi ile eğitimde kalitenin ve başarının artacağını vurguladı. Yapılan çalışmalardan memnuniyet duyduğunu belirten Kaymakamımız Uğur SEZER; emeklerinden dolayı okul müdürlerine, öğretmenlerimize ve okul aile birliği üyelerine teşekkür ettiğini belirtti. Armutlu olarak eğitim alanında iddialı çalışmaların olduğunu, okullar arası rekabetle eğitimde kaliteyi artıracak çalışmalar yapıldığını, bunun da eğitimde çıtayı daha yükseklere çıkaracağını belirten Kaymakamımız; geleceğimiz için azimli ve gayretli çalışmalara devam edilmesini ve eğitim konusunda her zaman desteklerinin süreceğini hatırlattı.
 
 
 
 
 

TÜRKİYE CUMHURİYETİ ARMUTLU KAYMAKAMLIĞI
KARŞIYAKA MAHALLESİ ARMUTLU MEYDANI NO:22 ARMUTLU/YALOVA
Tel : 0 (226) 531 49 99 - 531 19 96
Belgegeçer :0 (226) 531 28 72

e-posta : armutlu@icisleri.gov.tr