Kaymakamımız Uğur SEZER Kurban Bayramı dolayısıyla İlçe Protokolü ve İlçe Halkıyla  biraraya geldi. Bayramlaşma programına  Kaymakamımız Uğur SEZER, Ulaştırma Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ahmet Selçuk SERT, İlçe Jandarma  Komutanı Süleyman ESKİ, Belediye Başkanı Mehmet BİRKAN, İlçe Emniyet Amiri Şafak Önder ÇELEBİ, Daire Amirleri, İlçemizdeki Parti Temsilcileri, Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri, Muhtarlar, Sivil Toplum Kuruluşları, çok sayıda   esnaf ve vatandaşlar katıldı.
           
        Cuma namazı çıkışı Hacı Ali Paşa Camii önünde gerçekleşen bayramlaşma programına,  Kaymakamımız Uğur SEZER verdiği kurban bayram mesajında; "Sevgi, dostluk ve kardeşlik duygularının en üst seviyede yaşandığı Kurban Bayramına kavuşmanın sevincini yaşamaktayız. Kurban Bayramı karşılık beklemeden yapılan iyiliğin ve toplumsal yardımlaşmanın doruk noktasıdır. Bu özel günler, aramızdaki dargınlıkları unutmak ve birbirimize daha sıkı sarılarak kardeşliğimizi pekiştirmek için bir vesiledir. Mübarek Kurban Bayramı'nın tüm insanlığa barış, sevgi, kardeşlik, huzur, güven, birlik ve beraberlik getirmesini temenni ediyor, milletimize ve ülkemize huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini diliyorum, Bu vesileyle; sevgili Armutlulu hemşerilerimin, bütün kamu kurumlarında çalışan mesai arkadaşlarımın, sivil toplum kuruluşlarının, şehit yakınları ve gazilerimizin Kurban Bayramı'nı en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılar sunarım.” ifadelerini kullandı.
 
           Bayramlaşma programı İlçe Emniyet Amirliği, Zabıta Amirliği, 112 personeli ve İlçe Jandarma Komutanlığı personelleriyle bayramlaşmasıyla son buldu.     
 
 
   
 
 

TÜRKİYE CUMHURİYETİ ARMUTLU KAYMAKAMLIĞI
KARŞIYAKA MAHALLESİ ARMUTLU MEYDANI NO:22 ARMUTLU/YALOVA
Tel : 0 (226) 531 49 99 - 531 19 96
Belgegeçer :0 (226) 531 28 72

e-posta : armutlu@icisleri.gov.tr