Kaymakamız Sayın Uğur SEZER, Armutlu Belediye Başkanı Sayın Mehmet BİRKAN, Bayır Mahallesi Muhtarı Arif ÜRGÜP, Karşıyaka Mahallesi Muhtarı Ömer SEREZ ve SYDV Mütevelli Heyeti Üyesi Halil ERÇETİN ile birlikte anneler günü münasebetiyle İlçemizde yaşayan yaşlıları ziyaret etti.
 
Kaymakam Sezer ziyaretler sırasında yaptığı konuşmada; "Hayatlarını bize adayan, her an bizi düşünen, gözünden sakınan annelerimizi yılın bir günü değil her günü hatırlamalıyız. Annelerimiz ailenin temel direği ve toplumun da geleceğidir. Aile hayatının birleştirici unsuru olan, dünyanın en zor görevlerinden birini üstlenmiş annelerimiz, en yüce duygulara sahip, iyiliğin, şefkatin, fedakârlığın, merhametin ve koşulsuz sevginin timsalidir. Türlü zorluklara sabırla göğüs gererek, tüm benliğini ortaya koyan annelerimize ne kadar hizmet edilse azdır. Anneler Günü’nün, annelerimizin değerini daha iyi anlamamıza vesile olacağı inancıyla, başta evlatlarını vatan uğruna şehit vermiş anneler olmak üzere,  tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler geçirmelerini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.
 
Bu anlamlı günde hatırlanmaktan dolayı Kaymakam SEZER ve beraberindekileri karşılarında gören yaşlılar memnuniyetlerini bildirdiler. Çiçek ve çeşitli ev hediyeleri verilerek ziyaretler sonlandırıldı.
                
 
 
 
 

TÜRKİYE CUMHURİYETİ ARMUTLU KAYMAKAMLIĞI
KARŞIYAKA MAHALLESİ ARMUTLU MEYDANI NO:22 ARMUTLU/YALOVA
Tel : 0 (226) 531 49 99 - 531 19 96
Belgegeçer :0 (226) 531 28 72

e-posta : armutlu@icisleri.gov.tr