Kaymakamımız Uğur SEZER, Belediye Başkanı Mehmet BİRKAN, Karşıyaka Mahallesi Muhtarı Ömer SEREZ, SYDV Mütevelli Heyeti Üyesi Halil ERÇETİN ve Adnan YILMAZ ile birlikte anneler günü münasebetiyle ilçemizde yaşayan yaşlıları ziyaret etti.
 
Kaymakamımız Uğur SEZER ziyaretler sırasında yaptığı konuşmada “Annelik, evlada karşı gösterilen şefkat, ilgi ve koruma duygusuna sahip olan kadının yeryüzündeki en güzel adıdır. Peygamber Efendimizin “Cennet, Annelerin Ayakları Altındadır” hadis-i şerifiyle onurlandırdığı, varlıklarıyla hayata anlam katan, sevgi dolu yürekleriyle çocuklarına yol gösteren, onların ülkelerine ve topluma yararlı birer fert olarak yetişmelerinde bir kılavuz görevi gören annelerimizin hakkı hiç bir şekilde ödenemez. Anneler Gününün, annelerimizin değerini daha iyi anlamamıza vesile olacağı inancıyla, bu ülkenin varlığı ve birliği için canını seve seve feda eden aziz şehitlerimizin emaneti annelerimiz başta olmak üzere, bizleri canından, ruhundan, özünden bir parça olarak gören ve tüm hayatını bizim hayatımızın daha iyi olması için harcayan annelerimizin Anneler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum.” dedi.
 
Bu anlamlı günde hatırlanmaktan dolayı Kaymakamımız Uğur SEZER ve beraberindekileri karşılarında gören yaşlılar memnuniyetlerini dile getirdiler.
 
 
 
 

TÜRKİYE CUMHURİYETİ ARMUTLU KAYMAKAMLIĞI
KARŞIYAKA MAHALLESİ ARMUTLU MEYDANI NO:22 ARMUTLU/YALOVA
Tel : 0 (226) 531 49 99 - 531 19 96
Belgegeçer :0 (226) 531 28 72

e-posta : armutlu@icisleri.gov.tr