Ankara İli Çubuk İlçesine ataması yapılan Kaymakamımız Uğur SEZER onuruna Armodies Termal Park Otelde veda yemeği düzenlendi. Veda yemeğine Armutlu Belediye Başkanı,Yalova Üniversitesi Rektör V., Siyasi Parti İlçe Başkanları, Kamu Kurum Müdürleri, Mahalle ve Köy Muhtarları, STK Temsilcileri, esnafımız ve çok sayıda davetli katıldı.
 
Gece Kaymakamımız SEZER için hazırlanan slayt gösterisi ile başladı. Yemeğin ardından  Yazı İşleri Müdürü Mehmet Ata IRMAK’ın veda gecesinin önemine ait konuşmasını yaparak, Kaymakamımız Uğur SEZER’i kürsüye davet etti. Kaymakamımız Uğur SEZER  yaptığı konuşmada ; Makamların gelip geçici olduğunu, Armutlu İlçesinde görev yaptığı süre içerisinde hep birlikte uyumlu bir çalışma yaptıklarını, desteklerinden dolayı Armutlu Belediyesi başta olmak üzere, birim müdürlerimize, personellerimize, muhtarlarımıza ,siyasi parti temsilcilerimize ayrı ayrı teşekkür ederek, üzdüğümüz, kırdığımız arkadaşlarımız olmuşsa haklarını helal etsinler. Bizden yana varsa tüm hakkımız helal olsun. Bundan sonra sizlerin Ankara’da bir eviniz olduğunu biliniz. Armutlu’yu, Armutlu halkını ve çalışma arkadaşlarımızı unutmayacağız diye konuştu.
 
İlçeye yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Kaymakamımız Uğur SEZER’e,  Belediye Başkanı Mehmet BİRKAN, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ali ÇETİNKAYA, Yazı İşleri Müdürü Mehmet Ata IRMAK ve Armodies Termal Park Otel sahibi Fatih KURAN plaket ve hediye vererek teşekkürlerini iletip, yeni görev yerinde başarılar dilediler.
 
 
 
 
 
 

TÜRKİYE CUMHURİYETİ ARMUTLU KAYMAKAMLIĞI
KARŞIYAKA MAHALLESİ ARMUTLU MEYDANI NO:22 ARMUTLU/YALOVA
Tel : 0 (226) 531 49 99 - 531 19 96
Belgegeçer :0 (226) 531 28 72

e-posta : armutlu@icisleri.gov.tr