Kaymakamımız Uğur SEZER,  2018-2019 Eğitim -Öğretim yılı başlangıcı ve Ankara İli Çubuk İlçesi Kaymakamlığına atanması nedeni ile İlçemiz okullarına ziyarette bulunarak hem yeni eğitim yılı ile ilgili sorunları ve çalışmaları değerlendirdi hem de Okul Müdürleri ve öğretmenlerle vedalaştı.
Kaymakamımız Uğur SEZER okullarımızda yaptığı konuşmada; İlçede yaklaşık iki yıl süren görev süremiz içerisinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü başta olmak üzere tüm okullarımızla uyumlu,  başarılı çalışmalar yapıldı. Okul Müdürlerimiz ve öğretmenlerimiz gayretli ve özverili çalışmaları ile ilçemizde Eğitim alanında önemli çalışmalarda bulundular. Bu vesile ile tüm idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ediyor; 2018-2019 Eğitim -Öğretim yılında hepinize başarılar diliyor, ailenizle mutlu bir yaşam sürdürmenizi temenni ediyorum dedi.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Faruk DURSUN, Kaymakamımız Uğur SEZER’e eğitim camiasına göreve başladığı günden bugüne vermiş olduğu desteklerden ve yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek yeni görevinde başarılar diledi.
Son olarak Kaymakamımız Uğur SEZER, Dr.Enver ÖREN Çok Programlı Lisesinde yapımı devam eden Kapalı Spor Salonu inşaatında inceleme yaparak, inşaatın ne aşamada olduğu ve ne zaman biteceği konusunda yetkililerden bilgi aldı. Kaymakamımız Uğur SEZER inşaat alanını gezerek eksik ve kusurlu olan yerlerle ilgili yüklenici firma yetkililerine gerekli uyarılarda bulundu.
 
 
 
 
 

TÜRKİYE CUMHURİYETİ ARMUTLU KAYMAKAMLIĞI
KARŞIYAKA MAHALLESİ ARMUTLU MEYDANI NO:22 ARMUTLU/YALOVA
Tel : 0 (226) 531 49 99 - 531 19 96
Belgegeçer :0 (226) 531 28 72

e-posta : armutlu@icisleri.gov.tr