Kaymakamımız Sayın Uğur SEZER’in başkanlığında düzenlenen doğalgaz durum değerlendirme toplantısına; Belediye Başkanı Mehmet BİRKAN, İlçe Jandarma Komutan V. Ali COŞKUN, İlçe Emniyet Amir V. Alpaslan YEŞİLAY, Belediye Meclis Üyeleri Cengiz ARSLAN, Mehmet ÇELİK,  ve ARMAGAZ yetkilileri katıldı.
 
        Kaymakamımız Sayın Uğur SEZER, doğalgaz çalışmaları ile ilgili Yalova yolu üzerinde ve İlçe Merkezinde  yapılan çalışmalar konusunda ARMAGAZ yetkilisi Turgut TEMİZKAN’dan bilgi alıp, çalışmaların hızlandırılması talimatını verdi. Esenköy –Armutlu arasındaki çalışmalarda yapılan genişleme çalışmalarına rağmen riskli bölgeye girilmesi nedeniyle yolun trafiğe kapatılması gerektiğinin belirtilmesi üzerine, çalışmaların başında Kaymakamlığımızca her türlü desteğin verileceği sözü üzerine 4 günlük sabah 09:00- 18:00 saatleri arasında yolun trafiğe kapatılması kararlaştırıldı.
 
        Kaymakam Uğur SEZER, toplantıda yaptığı konuşmada doğalgazın sadece çevre sağlığı ile sınırlı kalmayacağını, İlçeye ekonomik ivme de kazandıracağını belirterek, doğal gazın ilçemize gelmesiyle vatandaşların yaşam konforunun da değişeceğini, ilçenin yaz nüfusundaki artışın kış nüfusu ve kalıcı ikamete döneceğini, ilçenin her yönden gelişimine katkıda bulunacağını belirtti. Doğalgaz çalışmalarını bizzat takip ettiklerini belirten Kaymakamımız; Belediye Başkanımıza ve Armagaz yetkililerine de gayretli çalışmalarından dolayı teşekkürlerini iletti.
 
 
 
 

TÜRKİYE CUMHURİYETİ ARMUTLU KAYMAKAMLIĞI
KARŞIYAKA MAHALLESİ ARMUTLU MEYDANI NO:22 ARMUTLU/YALOVA
Tel : 0 (226) 531 49 99 - 531 19 96
Belgegeçer :0 (226) 531 28 72

e-posta : armutlu@icisleri.gov.tr