Kaymakamımız Uğur SEZER Dursun Dumangöz Ortaokulunun başlatmış olduğu “Hadislerle Sağlıklı Yaşam Projesi”nin etkinliğine bisiklet sürerek katıldı.
 
Kaymakamlık önünden başlayan bisiklet turunda Kaymakamımıza okul müdürleri, daire amirleri eşlik ederek öğrencilerle birlikte varış noktası olan Armutlu limanına varılmasına müteakip buradaki Hadis sohbeti etkinliği ile program son buldu.
 
Etkinliğe Kaymakamımız Uğur SEZER, Belediye Başkanı Mehmet BİRKAN, İl Genel Meclis Üyeleri, kurum amirleri, öğretmenler, öğrenciler katıldı.
 
Proje koordinatörü Öğretmenimiz tarafından yapılan açıklamada projenin amacının hadisler ışığında sağlıklı bir yaşam oluşturmak olduğunu projenin sonucunda ise sosyal hayatta Peygamberimizin rolü ve dinin yaşanabilirlik yönü benimsetilmiş olacağını, aynı zamanda çocukların zihninde yaşayan bir Peygamber anlayışı oluşacağını belirtti. Kaymakamımız Uğur SEZER;  projede emeği geçen idareci ve öğretmenleri tebrik ederek, bu tür etkinliklerin artırılmasını, eğitimle hayatı bütünleştiren aktivitelere ağırlık verilmesini, Kaymakamlık olarak her zaman eğitimcilerin yanında olduğunu söyledi.
Etkinlik sonunda öğrencilerimize çeşitli ikramlarda bulunuldu.
 
 
 
 
 
 

TÜRKİYE CUMHURİYETİ ARMUTLU KAYMAKAMLIĞI
KARŞIYAKA MAHALLESİ ARMUTLU MEYDANI NO:22 ARMUTLU/YALOVA
Tel : 0 (226) 531 49 99 - 531 19 96
Belgegeçer :0 (226) 531 28 72

e-posta : armutlu@icisleri.gov.tr