19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 99. Yıldönümü İlçemizde coşku ile kutlandı.
 
İlçe Milli Eğitim Müdürünün Atatürk Anıtına çelenk sunmasının ardından saygı duruşu ve istiklal marşımızın okunması ile tören programı ilçe stadında devam etti. Törene Kaymakamımız Uğur SEZER, Kaymakam Adayı Mustafa MERCAN, İlçe Jandarma Komutanı Süleyman ESKİ, Belediye Başkan vekili Tamer BOSTANCI, kurum amirleri, siyasi partilerin ilçe başkanları, muhtarlar, ile çok sayıda vatandaş katıldı.      
             
İlçemizde coşkuyla kutlanan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, Kaymakamımız Uğur SEZER tarafından halkın ve öğrencilerin bayramını kutlaması ile başladı. Program Günün anlam ve önemini belirten konuşmanın yapılmasının ardından, öğrenciler tarafından şiirlerin okunması, oratoryo, halk oyunları gösterisi gösterileri ile devam etti. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle düzenlenen sportif faaliyetler ve kültürel yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesi ve mezun olan öğrencilere belge verilmesi ile son buldu.
 
Tören sonunda Kaymakamımız Uğur SEZER emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilere teşekkür ederek onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.
 
 
 
 

TÜRKİYE CUMHURİYETİ ARMUTLU KAYMAKAMLIĞI
KARŞIYAKA MAHALLESİ ARMUTLU MEYDANI NO:22 ARMUTLU/YALOVA
Tel : 0 (226) 531 49 99 - 531 19 96
Belgegeçer :0 (226) 531 28 72

e-posta : armutlu@icisleri.gov.tr